Wielki finał WIOŚLARSKIEGO TYTANA WARSZAWY

🚣‍♀️🚣‍♂️ W grudniu, przed Świętami Bożego Narodzenia odbył się finał Wioślarskiego Tytana Warszawy. Rywalizacja została przeprowadzona w hali sportowej SP nr 85 przy ul. Ludwika Narbutta 14.
Nasza szkoła zajęła 🥉3. miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół w finale WIOŚLARSKIEGO TYTANA WARSZAWY! 🚣‍♀️🚣‍♂️
W zawodach finałowych wystartowało 350 uczniów z 44 warszawskich szkół podstawowych, z 11 dzielnic Warszawy.
🥇Najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 112 (dzielnica Białołęka), która wygrała profesjonalny ergometr wioślarski Concept2, ufundowany przez Partnera Tytana – Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej. 🥈Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 82 (dzielnica Bemowo).
Była to rekordowa, ósma edycja programu WTW Warszawa, która przyciągnęła ponad 2.000 dzieci z warszawskich szkół podstawowych (klasy 5-8).
Indywidualnie brązowy medal zdobyła Nikola, uczennica kl. 6a, w rywalizacji dziewcząt klas szóstych!!! 👏
Nagrodą dodatkową dla całego naszego zespołu, ufundowaną przez sponsorów, jest wyjście na kręgle. 🎳
Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom!!! I liczymy na jeszcze więcej w przyszłym roku! 🥰💪