Wieczór Filmowy

                  W piątek czwartego marca o godzinie 17:30 klasa 5a spotkała się w szkole na wieczorze filmowym. Spotkanie rozpoczęliśmy od przygotowania sali – rozstawienia stołów, ułożenie karimat i śpiworów oraz wyjęcia przekąsek. Każdy z nas przyniósł coś pysznego do jedzenia. Dominowały popcorn, chipsy i żelki.

                   W planie było obejrzenie dwóch filmów. Pierwszym z nich był ,,Most do Terabithii’’, który opowiada historię dwojga przyjaciół. Jess i Leslie, którzy wymyślili tajemniczą krainę – Terabithie. Można się było do niej dostać wyłącznie za pomocą magicznej liny przewieszonej nad potokiem. Pod koniec filmu spotkała nas miła niespodzianka – dostarczono nam pyszne świeże pizze zamówione przez Rodziców.

                    W tym samym czasie w szkole włączył się alarm, przypadkowo uruchomiony przez inną klasę spędzającą czas w sali obok. W pierwszej chwili przestraszyliśmy się tego dźwięku. Nie był on jednak groźny, a jedynie dostarczył dreszczyku emocji.

                    Na nasz wieczorek filmowy zaproponowaliśmy również film pt. ,,Spider-man daleko od domu’’. Film ten jest kolejną częścią opowieści o tym super bohaterze. Niestety nie udało nam się go dokończyć, bo czas nas gonił i trzeba było wracać do domu.

                    Podczas wieczoru świetnie się bawiliśmy, atmosfera była miła, swobodna i wesoła. Wszyscy mamy nadzieję, że to nasz nie ostatni piątkowy wieczór spędzony z Panią wychowawczynią i klasą. 

 

                                                                                                        Natalia Mitrowska, kl. 5a  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aktualności
Ostatnie wydarzenia z życia szkoły.
Sprawdź
Informacje kontaktowe
  • Ul. Gwintowa 3 00–704 Warszawa
  • 22 8412876
  • sekretariat.szkolywarszawa@pijarzy.pl