Sportowe osiągnięcia

13 maja na obiektach sportowych SP nr 46 przy ul. Wałbrzyskiej 5 odbyły się Mistrzostwa Mokotowa w czwórboju lekkoatletycznym w kategorii dzieci. Wzięły w nich udział nasze reprezentacje dziewcząt i chłopców. Dziewczęta po dobrych startach zajęły 4. miejsce, chłopcy wystartowali w lekko osłabionym składzie i zajęli 6. lokatę. Zawodom towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda sprzyjająca aktywności na świeżym powietrzu.W obydwu rywalizacjach wzięło udział kilkanaście mokotowskich szkół.

Dobry występ zanotowali nasi uczniowie w Mistrzostwach Mokotowa w lekkoatletyce w kategorii młodzież.
Zawody zostały przeprowadzone na obiektach sportowych SP nr 46 przy ul. Wałbrzyskiej 5.
Duża grupa naszych uczniów zajęła miejsca medalowe. Cieszymy się, że mamy tak wielu adeptów królowej sportu.

Wszyscy nasi medaliści i sztafeta olimpijska dziewcząt, która w pięknym stylu wygrała, zakwalifikowali się do Mistrzostw Warszawy, które odbędą się 28 maja. Niestety terminy w tym roku nam nie sprzyjają, ponieważ w tym czasie wszystkie klasy 4-8 wyjeżdżają na zielone szkoły.