Bieg Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych

 
 
W dniu 1 marca po raz kolejny odbył się w naszej szkole Bieg Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych organizowany w ramach projektu „Tropem Wilczym w szkole”.
Tak, jak w poprzednich edycjach, bieg cieszył się dużym zainteresowaniem wśród naszych uczniów. Udział w nim wzięło około 80 dziewcząt i chłopców z klas 4-8. Impreza została przeprowadzona na „szkolnym” poligonie z podziałem na kategorie wiekowe: klasy 4-5 i 6-8.
 
Aktywności na świeżym powietrzu sprzyjała iście wiosenna pogoda. Dopisali również kibice z pięknie przygotowanymi transparentami i gromkim dopingiem. Na starcie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe naklejki. Rywalizacja była bardzo zacięta….
 
Po biegu cała społeczność szkolna klas 4-8 uczestniczyła w uroczystym apelu na sali gimnastycznej. Dyrektor o. Bogdan Dufaj przytoczył krótki rys historyczny Narodowego Święta Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
 
Następnie odbyła się uroczysta dekoracja zawodniczek i zawodników, którzy zajęli czołowe miejsca. Medale, pamiątkowe koszulki i książki dostarczyła Fundacja Tropem Wilczym, pozostałe nagrody, zostały ufundowane przez Fundację Krąg Przyjaciół Dziecka im. Św. Józefa Kalasancjusza oraz rodziców.
 
Serdecznie dziękujemy uczniom za udział w tegorocznej szkolnej edycji Biegu Tropem Wilczym i wszystkim , którzy przyczynili się do organizacji imprezy biegowej.
 
Koordynator: Krystyna Foks z zespołem nauczycieli wychowania fizycznego
Zdjęcia: Beata Tomaszewska i Rafał Świetliński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aktualności
Ostatnie wydarzenia z życia szkoły.
Sprawdź
Informacje kontaktowe
  • Ul. Gwintowa 3 00–704 Warszawa
  • 22 8412876
  • sekretariat.szkolywarszawa@pijarzy.pl